Wójt zrobił na złość mieszkańcom i zamknął im świetlicę wiejską!

Znowu ten Żurek i znowu Hutki. Tym razem Wójt zrobił na złość mieszkańcom Hutek i zamknął im świetlicę wiejską w budynku szkoły w Hutkach.

Interweniowała w tej sprawie już sołtys Anna Suchecka, która skierowała pisma do Wójta i Przewodniczącego Rady.

Pisma poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

12 odpowiedzi na “Wójt zrobił na złość mieszkańcom i zamknął im świetlicę wiejską!”

 1. Z Hutek pisze:

  Skandal poziom włodarz gminy 0 Zurek obudz się albo idź na emeryturę chłopie. Hutki mówią Dość

  33
  4
 2. Glonojad pisze:

  Pod tym urzędem w konopiskach jest chyba jakaś żyła wodną. To się w głowie nie mieści co tę turniejem wyprawiają. Powinno się to rozpieprzyć tę towarzystwo.

  27
  5
 3. felix pisze:

  Nie dość że mały , to złość go całkiem zeżre.

  24
  3
  • Obiektywna pisze:

   Ale mi skandal ale mi na złość jakas głupia świetlica gdzie nikt nie chodził kogo to w ogóle interesuje

   9
   26
 4. ok! pisze:

  Przewodniczący i wójt wreszcie pokazali kim są i w jaki sposób traktują tych wyborców co dali im mandat bycia w gminie. Dla nich liczy się tylko kasa a nie jakieś tam ludzie z Hutek. Macie co chcieliście. Super odpłacają się za wybory. W tym wypadku nie ma co dłużej czekać tylko brać się do roboty i pogonić tych cwaniaków z urzędu. Dosyc już poniżania mieszkańców!

  20
  4
 5. Z Hutek pisze:

  Prostactwo ciemnogrod ale spokojnie damy sobie radę z cwaniakami My tutaj w Hutkach buraki tolerujemy tylko do drugiego dania a propos Żurek zamiast oczyszczalni zamknął świetlicę pomylił się może demencja Koniec obietnic czas dzialac

  20
  4
 6. Z Hutek pisze:

  Podsumowanie kadencji planowany smród w Hutkach działania przeciw mieszkańcom 0 inwestycji w gminie 0 kasy w kasie gminy 0 pomysłu na zarządzanie no i plenta robienie ludziom na złość zamykanie świetlic blokowanie funduszy soleckich dziecinada kolesiostwo dranstwo i co teraz? Taczki?

  24
  5
 7. hutka pisze:

  Edeka powinni rozliczyc , on winien jest tej sytuacji. Wójt nie ma zadnego oporu ze strony rady. Grabarze gminy muszą odejść i to natychmiast!!!!!

  16
  5
 8. Fred Flonston pisze:

  Zamknął świetlice ale otworzył dla wnuczki i elity przedszkole w konopiskach.

  11
  3
 9. Obywatel pisze:

  Informacja z oficjalnej strony gminy datowana na 15 listopada :

  W związku z pojawiającymi się informacjami, że świetlica w Hutkach jest zamknięta jesteśmy zobligowani poinformować Państwa, że dzieci i wnuki mają zapewnioną opiekę i są kontynuowane zajęcia pozalekcyjne w ramach świetlicy szkolnej, która ma wydłużone godziny pracy do 16.30.
  Władzo Gminy, zaprzestań mieszania w głowach ludziom – świetlica szkolna to nie świetlica dla mieszkańców, co innego zajęcia dla dzieci, faktycznie do ok. 17:00, a co innego spotkania dorosłych.

  Połowa pomieszczenia, którą zarządzało Gminne Centrum Kultury i Rekreacji została zaadaptowana przez Bibliotekę i przeznaczona na czytelnię.
  Przecież biblioteka była cały czas, więc co za zmiana poza tą upierdliwością wobec działań p. Sołtys ?

  Nieprawdziwą informacją jest to, że Rada Sołecka i mieszkańcy nie mają miejsca do spotkań. Jeśli tylko zajdzie taka potrzeba i chęć spotkania się mieszkańców lub potrzebne będzie miejsce do dyżurowania Pani Sołtys np. w celu zbierania podatków do ich dyspozycji jest budynek OSP oraz budynek szkoły, tak jak ma to miejsce w innych sołectwach.
  Kolejne kłamstwo, aby tylko namieszać, to pomieszczenie było od lat do dyspozycji mieszkańców, a za wynajem budynku OSP trzeba płacić, zadzwońcie do szefa OSP Hutki A. Ceglarka i spytajcie się ile to kosztuje w sezonie grzewczym i poza nim.
  Pomieszczenie KGW w Hutkach jest we władaniu żony Przewodniczącego Rady Gminy, Anny B., więc gdzie ma się spotkać Rada Sołecka, u Zośki, tam inni obradują przy flaszkach.
  Budynek szkoły (sala gimnastyczna) jest udostępniany na zebrania sołeckie, ok, a inne pomieszczenia to jakie mogą być do dyspozycji, gabinet p. dyrektor, która nie potrafiła wykrztusić słowa z gratulacjami w lutym b.r., po wyborach nowej sołtys ?

  Jeżeli są Państwo zainteresowani i mają pomysły na nowe inicjatywy społeczno-kulturalne, które pozwoliłyby mieszkańcom sołectwa Hutki na atrakcyjne spędzanie czasu prosimy o kierowanie ich do dyrektora Gminnej Biblioteki publicznej oraz dyrektora GCKiR w Konopiskach.
  Ostatnia ściema, z pomysłami do Dyrektora Biblioteki w Konopiskach, p. Marandy, który startuje do wszystkich wyborów jakie tylko są, czy do Dyrektorki Biblioteki w Hutkach, która ma obowiązek zajmować się dziećmi do 17:00, a później co, niańczenie dorosłych, kto za to zapłaci ?
  Może do Dyrektora GCKiR, tylko do którego, do byłej a obecnie wicewójt, czy tego p.o. z Hutek i co z tym zrobią jak zlikwidowali świetlicę GCKiR w Hutkach, do Konopisk mamy jeżdzić ?

  9
  3
 10. Z Hutek pisze:

  Wójt i Przewodniczący mieszają jak mogą i myślą jak tutaj umilić mieszkańcom Hutek życie para małych ludzi myślących że rządzą w gminie Edek z Jurkiem maja uprawnienia ale nie potrafią rządzić!

  5
  2

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).