Wójt Jerzy Żurek z absolutorium za 2019 rok

Podczas ostatniej sesji Rady Gminy Konopiska, Wójt Jerzy Żurek otrzymał od radnych Rady Gminy Konopiska absolutorium za 2019 rok.

Za absolutorium głosowali wszyscy radni. Gdzie ta opozycja? Gdzie radni mają oczy?

4 odpowiedzi na “Wójt Jerzy Żurek z absolutorium za 2019 rok”

1. Paweł Nowak pisze:

[*] niezależność

2. Marysia pisze:

Jak im nie wstyd! A dopiero chcieli go odwoływać w referendum. Ciekawe czym ich kupił?

• Jasnowidz pisze:

Albo czym postraszył?

• Obywatel pisze:

Marysia do kogo pretensje, przecież to nie radni chcieli go odwołać, kto przy korycie to będzie klaskał jak mu każą, a dieta leci.