Wójt Jerzy Żurek kolejny raz zadłuży gminę Konopiska

Według budżetu Wójta Jerzego Żurka, który został przyjęty przez Radę Gminy Konopiska, tylko w tym roku gmina zaciągnie 4 723 700,58 zł nowych kredytów i pożyczek. Jednocześnie, zgodnie z planem na ten rok, gmina spłaci 30 000 zł pożyczki z zadań ze środków UE, 1 100 000 zł pożyczki z zadań realizowanych z dofinansowania z UE oraz 1 284 075 zł wcześniej zaciągniętych kredytów i pożyczek.

Oznacza to, że tylko w 2021 roku gmina zadłuży się na kolejne 2 309 625,58 zł.

Poniżej plan przychodów i rozchodów na 2021 rok.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

3 odpowiedzi na “Wójt Jerzy Żurek kolejny raz zadłuży gminę Konopiska”

 1. Z Hutek pisze:

  To taki nasz gminny pożyczkobiorca… Może jakaś statuetkę przyznać albo coś wykupić jakiś tytuł Taki fajny gość ten nasz wójt a w ogole nie doceniony

  17
  0
 2. Obywatel pisze:

  Niech idzie do „Bociana” i wtedy wojewoda go skasuje, a może w końcu przejmie tę gminę ktoś z „jajami”, społecznik bez parcia na kasę – marzenia się spełniają.

  16
  0
 3. adek pisze:

  Z tego co pamiętem obecny włodarz jak objął swoje stanowisko na każdym kroku krytykował poprzedniego wójta…czas pokaże jak też jego będą inni oceniać ….

  11
  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).