Wójt chce zmienić miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego w Konopiskach

Od jutra do 23 stycznia w Urzędzie Gminy Konopiska będzie wyłożony do wglądu projekt zmiany Miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Gminy Konopiska dla terenów między ul. Częstochowską i Brzozową w Konopiskach. Zainteresowanych zapraszamy do pokoju nr 3 w godzinach od 8:00 do 14:00.

Dyskusja publiczna nad przyjętymi w projekcie planu miejscowego rozwiązaniami odbędzie się w dniu 22 stycznia 2019 r. o godz. 14:00 w sali posiedzeń Urzędu Gminy w Konopiska, ul. Lipowa 5.

Uwagi do planu należy składać do Wójta Gminy Konopiska, na piśmie, na adres 42-274 Konopiska, ul. Lipowa 5, lub za pośrednictwem elektronicznej skrzynki podawczej, opatrzone kwalifikowanym podpisem elektronicznym albo podpisem potwierdzonym profilem zaufanym ePUAP, na adres , a w sprawach związanych z ochroną środowiska również ustnie do protokołu lub drogą elektroniczną bez kwalifikowanego podpisu na adres jak wyżej, w nieprzekraczalnym terminie do dnia 8 lutego 2019 r., z podaniem imienia i nazwiska lub nazwy jednostki organizacyjnej, adresu oraz oznaczenia nieruchomości, której uwaga dotyczy.Kategorie:

8 odpowiedzi na “Wójt chce zmienić miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego w Konopiskach”

 1. Obserwator pisze:

  dobrze byłoby z grubsza podać na czym mają te zmiany polegać. Może urząd zdąży się wypowiedzieć?

  6
  0
  • wiadomo pisze:

   Chodzi o działkę 1573 w Konopiskach ,która ma stać się prawdziwą drogą. To ta droga po lewej stronie od cmentarza.
   A później pleban dorobi bramę i będzie pobierać opłatę, co łaska ,za przejazd. HE HE HE !!!

   7
   1
 2. Artur pisze:

  A może pomyśleć o planie zagospodarowania przestrzennego dla ul.Polnej w Konopiskach.Łdne działki i blisko centrum.

  3
  2
 3. Obywatel pisze:

  No przecież już wiadomo po co, Dom Pogrzebowy ma być, dla kogo, też wiadomo.
  Może ta sitwa co trzęsie gminą tam też chce zarabiać kasę, może oczyszczalnia ścieków w Hutkach to im za mało, zwłaszcza że p. Sebastian H. wsadził ich na minę.

  7
  1
 4. JAN pisze:

  obywatel a ty nie bedziesz lezal w domu przedpogrzebowym i na cmentarzu myslisz ze jestes niesmiertelny nie ma takiej opcji nie wstydzisz sie wypisywac takich bredni to szok a pozniej pogrzeb musi byc z pompa a jak nie to ksiadz niedobry a do kawalka drogi sie przyczepiacie brawo Wojcie tak dalej robic cos dla ludzi

  4
  5
  • Obywatel pisze:

   Jan, a coś Ty taki przeczulony na tym punkcie, że brednią nazywasz pisanie o sitwie, a nie o Domu Przedpogrzebowym, a może Ty z tego układu ?
   Jak do tej pory wystarczał Kościół na wystawianie trumny czy urny, coś się zmieniło w tym zakresie ?
   Nie będzie można pożegnać zmarłego w kościele tylko w extra miejscu za które trzeba będzie płacić.
   Za Ciebie Jan też i Ty też.
   Znamienne są Twoje słowa Jan, „Brawo Wójcie, dalej dla ludzi rób coś”, zapomniałeś dodać : dla swoich ludzi przed wszystkim, jesteś wśród nich Jan czy chciałbyś być ?

   7
   1
 5. Mieszkaniec pisze:

  Panie redaktorze Radni podnieśli sobie diety i nic Pan nie pisze to jest rozbuj w biały dzień.

  12
  1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).