Wójt chce pozbyć się majątku gminy

Pieniędzy w kasie coraz mniej, dlatego gmina podnosi podatki. To nie koniec. Wójt na sprzedaż wystawił właśnie cztery działki, z których zamierza pozyskać ponad 500 tys. zł netto. Działki na sprzedaż są w Konopiskach.

W poprzednich przetargach nie było chętnych. Czy teraz znajdzie się ktoś, kto chce mieszkać w Konopiskach?

na sprzedaż sa:
– Działka nr 2665/4 położona we wsi Konopiska o pow. 2.049 m2 zapisana w KW 61329 Cena wywoławcza 154.000,00 zł netto
– Działka nr 2665/5 położona we wsi Konopiska o pow. 2.050 m2 zapisana w KW 61329 Cena wywoławcza 154.000,00 zł netto
– Działka nr 2665/20 położona we wsi Konopiska o pow. 1.483 m2 zapisana w KW 61329 Cena wywoławcza 111.500,00 zł netto
– Działka nr 2665/21 położona we wsi Konopiska o pow. 1.483 m2 zapisana w KW 61329 Cena wywoławcza 111.500,00 zł netto

Przetarg odbędzie się w dniu 21.12.2018 r. o godz. 11:00 w sali posiedzeń Urzędu Gminy w Konopiskach przy ul. Lipowej 5.

Do wylicytowanej kwoty należy doliczyć jeszcze 23 proc. podatku VAT.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

11 odpowiedzi na “Wójt chce pozbyć się majątku gminy”

 1. Jacek pisze:

  Dzialki może i fajne ale wspołczuje wyjazdu z ul.Śląskiej na ul.Sportową a póżniej na ul.Częstochowską bądz ul.Opolską w godzinach szczytu.

  5
  0
 2. Artur pisze:

  A może warto zastanowić się nad planem zagospodarowania przestrzennego drugiej linii zabudowy ul.Opolskiej vel ul.POLNEJ

  5
  0
 3. Jacek pisze:

  Działi może i fajne ale wyjazd z ul.Śląskiej na ul.Opolską czy ul.Częstochowską -tragedia

  4
  0
 4. Artur pisze:

  Może warto zastanowić się nad drugą linią zabudowy ul.Opolskiej vel ul.Polnej

  4
  0
 5. Xyz pisze:

  Zaczyna się narazie działki ciekawe co będzie nastepne?

  8
  1
 6. Mhh pisze:

  Na jakiej ulicy te działki? jeśli można wiedzieć 🤔

  5
  0
 7. Edek pisze:

  Może teraz mieszkańcy naszej gminy zobaczą że Żurek zamiast szukać dotacji unijnych na inwestycje to sięga do kieszeni podatnika i do majątku gminnego. Ciekawe gdzie są zapewnienia wyborcze z imprezy koła emerytów że podadatek zostanie nienaruszony, ale przecież odpowiedź będzie prosta to nie ja podniosłem tylko radni. Brawo rozwój mamy gwarantowany.

  15
  3
 8. Mieszkanka pisze:

  A może niech wójt od sprzedaży swoich nieruchomości zacznie! A od podatku od mieszkańców wara! A mało zapłaciliśmy za podłączenie kanalizacji!!!!? A przecież to unia finalizowała cały projekt! No ale gmina musi się nachapać! To jeszcze za mało poszło do gminy z naszych pieniędzy?! I powodem darowizny mieszkańców jest wzrost wartości działki spowodowany uzbrojeniem w kanalizację! Dodam, że cały koszt przyłącza od studzienki do domu poniosłam ja! Więc ja się pyram gdzie te moje 2 tyś. złotych?! Ludzie pomnóżcie te pieniądze przez liczbę nieruchomości podłączonych do kanalizacji w naszej gminie! To niewyobrażalne pieniądze! Gdzie one są???????????????????

  18
  0
 9. JAN pisze:

  LUDZIE CZY WY JUZ NIE MACIE ROZUMU DLACZEGO DAJECIE SIE TAK WKRECAC PRZECIEZ TEM GASIRRSKI ROBI TO CELOWO PRZEZ 4 LATA POCZEKAMY ZOBACZYMY ALE TEN CZLOWIEK NIE PRZEOROSI ZE WYPISUJE BZDURY

  3
  13
 10. baran pisze:

  Gasiorski wyprzedaje mienie gminy podnosi podatki nic nie robi i bierze pensje wójta Janko stuknij się

  0
  0
 11. z Hutek pisze:

  Wojt i radą nie liczą się z mieszkańcami podnoszą podatki a Hutki i Rekszowice w nagrodę za oddany głos otrzymają oczyszczalnie mechaniczno biologicznom Wstyd

  4
  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).