Wojewoda unieważnił uchwałę śmieciową!

Wojewoda Śląski unieważnił kolejną uchwałę Rady Gminy Konopiska. Chodzi o uchwałę nr 192/XXII/2020 Rady Gminy Konopiska z dnia 21 sierpnia 2020 r. w sprawie określenia szczegółowego sposobu i zakresu świadczenia usług w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości i zagospodarowania tych odpadów w zamian za uiszczoną przez właściciela nieruchomości opłatę.

Uchwała ta jest niezgodna z Konstytucją RP.

Poniżej znajdziecie rozstrzygnięcie nadzorcze w tej sprawie.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

Jedna odpowiedź do “Wojewoda unieważnił uchwałę śmieciową!”

 1. punisher pisze:

  Witam Państwa,
  no proszę kolejna uchwała wydana z istotnym naruszeniem prawa!!!
  Prawdopodobnie takich przypadków jest znacznie więcej!
  Ciekawe z czego to wynika??? Brak kompetencji???
  Wstydzcie się Radni razem z Wójtem!!!

  1
  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).