Wandale zniszczyli kapliczkę Matki Bożej Częstochowskiej w Aleksandrii

Nieznani sprawcy zdewastowali kapliczkę Matki Bożej Częstochowskiej przy ul. Księżycowej w Aleksandrii – poinformowała parafia w. Maksymiliana Marii Kolbego w Aleksandrii na facebooku.

Kapliczka została postawiona w miejscu, w którym zginął jeden z mieszkańców gminy.

Jeżeli ktoś posiada jakieś informacje w tej aktu wandalizmu, proszę o kontakt z proboszczem parafii św. Maksymiliana Marii Kolbego w Aleksandrii.

fot. Parafia Aleksandria

Jedna odpowiedź do “Wandale zniszczyli kapliczkę Matki Bożej Częstochowskiej w Aleksandrii”

1. Gość pisze:

Na pewno wandale? Tak dość mocno wiało 2 dni temu, do tego na drewnianym paliku który mógł już być spróchniały