Wakacyjne zajęcia plastyczne dla najmłodszych

W Gminnej Hali Sportowej w Konopiskach, w ramach zajęć wakacyjnych organizowanych przez Gminne Centrum Kultury i Sportu w Konopiskach, odbyły się arsztaty plastyczne, podczas których młodzi mieszkańcy gminy Konopiska wykonywali najróżniejsze prace.

Brawa za inicjatywę.

PAWEŁ GĄSIORSKI

fot. Gminne Centrum Kultury i Sportu w Konopiskach

fot. Gminne Centrum Kultury i Sportu w Konopiskach

fot. Gminne Centrum Kultury i Sportu w Konopiskach

fot. Gminne Centrum Kultury i Sportu w Konopiskach

 Kategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).