Wakacyjne dyżury przedszkoli

Urząd Gminy Konopiska ogłosił, które przedszkola na terenie gminy będą pełniły dyżury w okresie wakacyjnym, tj. od 24 czerwca do 30 sierpnia 2019 roku.

Dzieci na „wakacje w przedszkolu” można zapisać do 15 czerwca 2019 roku.

Szczegóły znajdziecie poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).