Wakacyjna oferta GCKiR

Gminne Centrum Kultury i Rekreacji w Konopiskach przygotowało ofertę wakacyjną dla dzieci z gminy Konopiska. Zajęcia przygotowane przez GCKiR zaczną się 2 lipca, a zakończą 9 sierpnia.

Szczegóły znajdziecie poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).