W Wygodzie Iveco uderzyło w Mercedesa

Dziś rano przed godz. 6:00 na drodze wojewódzkiej nr 907 w Wygodzie doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch samochodów dostawczych. W wyniku kolizji, nikt nie został ranny, a obydwa samochody zostały odholowane na parking lub do warsztatu.

Poniżej znajdziecie kilka zdjęć z tego zdarzenia.

PAWEŁ GĄSIORSKI

fot. facebook.com/AutoCentrumPomocDrogowa/

fot. facebook.com/AutoCentrumPomocDrogowa/

fot. facebook.com/AutoCentrumPomocDrogowa/

fot. facebook.com/AutoCentrumPomocDrogowa/

fot. facebook.com/AutoCentrumPomocDrogowa/

fot. facebook.com/AutoCentrumPomocDrogowa/

 Kategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).