W piątek urzędnicy robią sobie wolne

Zarówno Urząd Gminy Konopiska, jak i Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Konopiskach w piątek będą nieczynne. Urzędnicy odbierają sobie wolne za 1 maja 2021 roku.

Jeżeli potrzebujecie coś załatwić w urzędzie, lepiej zróbcie to wcześniej.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

Jedna odpowiedź do “W piątek urzędnicy robią sobie wolne”

  1. Maga pisze:

    I tak są pozamykani na cztery spusty i nic załatwić nie można to co za różnica

    4
    1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).