W ochronie życia i zdrowia Seniorów 65+

Gminy Powiatu Częstochowskiego biorą udział w projekcie pn. „W ochronie życia i zdrowia Seniorów 65+„. Projekt polega na objęciu bezpłatną teleopieką seniorów m.in. z naszego powiatu.

Szczegóły znajdują się na ulotce poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

3 odpowiedzi na “W ochronie życia i zdrowia Seniorów 65+”

 1. hela pisze:

  Już jedną teleporadę mamy. To tak jakbyś lizała cukierek przez szybę. Ponoć służba zdrowia miała przywilej szczepienia w pierwszej kolejności, dlaczego więc do tej pory istnieją teleporady.

  7
  0
 2. Tytus pisze:

  Widzę że wprowadzamy program inwigilacja +
  Wy nie badajcie ludzi tylko informujcie o tragicznym stanie żywności w marketach przez co ludzie chorują.
  Jesteście mordercami bo najpierw trujecie a potem chcecie wielce leczyć i do końca nie wyleczyć.
  A wy ludzie przejrzyjcie na oczy co z wami robią bo jesteśmy traktowani jak bydło.

  5
  0
 3. Obywatel pisze:

  W trosce o zdrowie zapytam, czy można kogoś zgłosić, np. gospodarza gminy i wspierających go radnych z przewodniczącym na czele, szczególnie do poradnictwa psychologicznego, a także do badań przesiewowych w kierunku chorób neurodegeneracyjnych, bo po takiej kadencji i tej wytężonej, lecz przegranej walce o oczyszczalnie przemysłową w Hutkach, to marny ich los.
  Aby bidulki dotrzymały do września ,bo jak koronawirus ich nie wytnie to jeszcze czeka ich tłumaczenie się za przegraną przed … No włąśnie, przed kim … Przecież nie daruje im ten …
  A i monitoring kardiologiczny by się im przydał, bo z tego strachu to pewnie ledwo zipią.
  Niektórym monitoring trzustki i wątroby by się przydał, jeżeli jeszcze mają.

  1
  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).