W Hutkach spotkanie w sprawie planu zagospodarowania przestrzennego

Wójt Gminy Konopiska zaprasza mieszkańców sołectwa Hutki na spotkanie w sprawie koncepcji miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla miejscowości Hutki. Spotkanie odbędzie się w czwartek 28 listopada o godz. 17:00 w ZSP w Hutkach.

Mam nadzieję, że Wójt osobiście pojawi się na tym spotkaniu z mieszkańcami i odpowie na pytania odnośnie budowanej oczyszczalni ścieków rybnych.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

7 odpowiedzi na “W Hutkach spotkanie w sprawie planu zagospodarowania przestrzennego”

 1. Obywatel pisze:

  No, niech tylko przyjdzie !!!
  Razem z Przewodniczącym, koniecznie !!!!!

  7
  0
 2. Z Hutek pisze:

  Niech przyjdą i niech nie próbują czegoś przemycic Hutki czuwaja

  9
  1
 3. Kubacbn pisze:

  Po przejściu przez wszystkie raklamy leków na zgagę, wrzody na d… cudowne diety itp. itd. Przez przypadek chyba dotarłem do sprawy oczyszczalni, (nie na temat chyba bo o leki tu nie chodzi) nasz Redaktor za darmo tego typu reklam tu nie wrzuca ? Spytam tylko kto sponsoruje Szacownego Redaktora? Powstanie pewnie laboratorium. Leki będą badać,a na kim, na Was, na waszych Dzieciach. Na mieszkańcach Hutek. Skąd te reklamy leków i kosmetyków to jest sprawa prioretytowa, ale dla redaktora !? Ja bym powiedział rozwojowa w sensie kariery jeśli już nie mocno dochodowa.

  4
  7
  • Hiei pisze:

   Gdy czytam takie coś, jak powyżej to mam ochotę połaczyc dwa gniazdka elektryczne, tak jak w tej reklamie o oszczedzaniu energii.

   2
   1
 4. Obywatel pisze:

  Ponoć byli obaj, Wójt jak zwykle dukający i dający się wyprowadzić z równowagi, gdy wytykano mu błędy, nieudolność i widoczną niechęć do pomocy Hutkom w sporze o Oczyszczalnię Ścieków Przemysłowych.
  Przewodniczący ukrył się z boku i nawet nie zabrał głosu – mieszkaniec i Radny Hutek !!! BRAWO !!!!!
  Pełna kompromitacja władz gminy to zlecenie opracowania planu temu samemu emerytowi, który Hutkom zaklepał umiejscowienie Oczyszczalni, posunął się do tego że wrysował Oczyszczalnię do projektu Planu Zagospodarowania Przestrzennego.
  Mieszkańcy gminy, takie inwestycje mogą władze zafundować Wam wszędzie, dowiecie się o tym za 4 lata, po upływie kadencji, przy tej samej obsadzie urzędników w Gminie, a obecni Radni tylko przyklepią to.

  10
  2
 5. Z Hutek pisze:

  Spotkanie dramat wójt jakala architekt nieprzygotowany radny poprzyjeciu trójka oszustów Pani towarzyszącą milcząca nic na temat działek ups Ludzie którzy mają mieszkańców za idiotiw naniesli oczyszczalnie na plan obiekt dla którego unieważniona warunki zabudowy inwestycje która zniszczy kilka wsi i wyniszczy zdrowie ludzi Takich mamy włodarzy! Czekamy na koniec tej fatsy skoro Pan wójt po trupach Brnie do umożliwienia funkcjonowania tej smierdzacej inwestycji My zrobimy swoje. Gdzie wojewoda sprawiedliwość wyższych organów nad wójtem? Przecież wszyscy nie mogą być utopieni w tym szambie

  14
  1
 6. Mieszkanka pisze:

  REFERENDUM!!!!!

  10
  1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).