W gminie Konopiska znaleziono zwłoki młodego mężczyzny

Wczoraj na terenie gminy Konopiska znaleziono zwłoki wskazujące na młodego mężczyznę. Sabina Chyra-Giereś z częstochowskiej policji poinformowała, że obecnie trwają czynności mające na celu ustalenie tożsamości denata.

Nieoficjalnie dowiedziałem się, że zwłoki są zwęglone, a sama identyfikacja może potrwać kilka dni.

PAWEŁ GĄSIORSKI

 Kategorie:

3 odpowiedzi na “W gminie Konopiska znaleziono zwłoki młodego mężczyzny”

 1. Inka pisze:

  Znaleziony to już był w tamtym tygodniu coś słabe informacje.

  4
  0
 2. Ela pisze:

  Wiadomo już kto to ?

  2
  0
 3. \alex pisze:

  NIERZETELNA INFORMACJA!
  Ciało nie było zwęglone

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).