W gminie Konopiska zaszczepiono kolejne 124. osoby

27 czerwca oraz 11 lipca 2021r. Gmina Konopiska we współpracy z Laboratorium COVID-19 Śląskiego Parku Technologii Medycznych Kardio-Med Silesia prowadziła akcję szczepień preparatem Johnson&Johnson przeciwko wirusowi COVID-19. Zainteresowanie wydarzeniami było bardzo duże, w sumie zaszczepione zostały 124 osoby.

Akcję szczepień koordynowali pracownicy Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Konopiskach – dokonywali zapisów, przygotowywali kwestionariusze wstępnego wywiadu przesiewowego oraz pomagali w ich wypełnieniu. Punkty szczepień zostały udostępnione i przygotowane przez pracowników Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Konopiskach. /GOPS/Kategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).