W gminie Konopiska powstanie Aglomeracja Konopiska

Jutro podczas sesji Rady Gminy Konopiska, oprócz znacznej podwyżki za śmieci, radni podejmą uchwałę w sprawie wyznaczenia Aglomeracji Konopiska.

Aglomerację Konopiska będzie obejmowała: oczyszczalnię ścieków komunalnych w miejscowości Konopiska, ul. Przemysłowa (bez numeru), której obszar obejmuje miejscowości: Aleksandria Pierwsza (część miejscowości), Aleksandria Druga (część miejscowości) i Konopiska (część miejscowości) .

Szczegóły w tej sprawie znajdziecie w projekcie uchwały – TUTAJ.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).