VIII Międzypowiatowy Konkurs Plastyczny „Anioł 2019”

Gminne Centrum Kultury i Rekreacji w Konopiskach zaprasza do udziału w VIII Międzypowiatowym Konkursie Plastycznym „Anioł”. Termin nadsyłania prac upływa 6 grudnia 2019 r.Kategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).