Uważajcie na koronawirusa na placach zabaw

Gminne Centrum Kultury i Rekreacji w Konopiskach poinformowało, że w związku ze stanem epidemicznym na terenie naszego kraju, korzystanie z gminnej infrastruktury rekreacyjnej typu: place zabaw, siłownie zewnętrzne, altany i inne urządzenia małej architektury może nieść ze sobą zwiększone ryzyko zakażenia koronawirusem.

W związku z powyższym, radzimy pozostać w domach.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).