Urząd wzywa do wpłat. Będą egzekucje należności!

W gminie Konopiska zaczyna brakować pieniędzy, dlatego Urząd Gminy w Konopiskach zaczyna je „egzekwować” od mieszkańców. Urząd poinformował, że od 4 października będą wysyłane upomnienia dotyczące braku wpłat za zagospodarowanie odpadami komunalnymi.

Informacje o zaległościach można uzyskać osobiście w Urzędzie Gminy w pokoju nr 9 lub pod numerem telefonu 34 3282 057 wew. 28 i 39.

Skoro urząd przypomniał sobie teraz o niepłacących za śmieci, to co robił do tej pory?

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

4 odpowiedzi na “Urząd wzywa do wpłat. Będą egzekucje należności!”

 1. Mieszkanka pisze:

  Niech wójt ruszy cztery litery i w końcu załatwi jakiekolwiek pieniądze dla gminy, bo do tej pory nic konkretnego nie udało mu się załatwić. Gminę traktuje aby tylko z niej korzystać, doić, jak mu nie wstyd, nawet przedszkole za darmo dla wnuczki tez załatwił. Takiemu wójtowi mówimy dosyć, musi odejść.

  16
  5
 2. Mieszkaniec pisze:

  I bardzo dobrze, każdy ma obowiązek płacić. Jeszcze powinien kary wlepić tym którzy palą śmieciami w piecach i nas wszystkich trują. Wystarczy przejechać się gdy zbierają worki ze śmieciami i zobaczyć kto co wystawił. Co poniektórzy wystawiają tylko szkło więc wiadomo co z resztą robią. Gdyby mogli szkłem palić to nawet tych by nie wystawiali.

  17
  0
 3. mazak pisze:

  Z tego co się dowiedziałem, wynika że skalkulowane opłaty za śmieci w obecnej wysokości bilansują się, gdyby wszyscy płacili. Obecny niedobór wynika z zaległości płatniczych. Ewentualna podwyżka opłat z tego powodu nie powinna zaistnieć.
  Uczciwie płacący mieszkańcy nie mogą być karani (podwyżką opłat) za zaniechania płatności innych. Gmina ma narzędzia do egzekwowania płatności. A więc szanowni radni głosowanie ewentualnej uchwały podwyższającej opłaty jak 14 sierpnia br.

  12
  0
 4. Z Hutek pisze:

  Płacić powinni wszyscy teraz każdy ma dochody dlaczego jedni płacą a inni nie płacą słyszałem że niektórzy po kilka lat się migaja znalezc i egzekwować i zwolnić urzędników za zaniedbania w egzekwiwaniu

  10
  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).