Urząd skrócił termin składania deklaracji na wymianę pieców

Urząd Gminy Konopiska informuje, że termin składania deklaracji na wymianę starych źródeł ciepła opartych na paliwie stałym na wysokosprawne i ekologiczne źródła ciepła w budynkach/lokalach mieszkalnych zlokalizowanych na terenie gminy Konopiska (oparte na paliwie gazowym, węglowym lub biomasie) wskazany w ogłoszeniu Nr PGN/1/2019 z dnia 16.09.2019 r. zostaje skrócony do dnia 8 listopada 2019 r. do godziny 15:00.

Termin ulega skróceniu z powodu osiągnięcia w ramach ogłoszonego naboru maksymalnej wysokości dofinansowania udzielonego przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach wynikającego z planowanego do osiągnięcia efektu ekologicznego w ramach projektu pn: „Modernizacja źródeł ciepła w budynkach jednorodzinnych na terenie Gminy Konopiska w ramach Programu Ograniczenia Emisji dla Gminy Konopiska – etap I”.

Pozostałe warunki naboru pozostają bez zmian.Kategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).