Urząd poszukuje zastępcy kierownika

Urząd Gminy Konopiska ogłosił nabór na wolne stanowisko urzędnicze Zastępcy Kierownika Referatu Gospodarki i Rozwoju. Jest to już drugi nabór na to stanowisko. W pierwszym nie było chętnych. Niska pensja i świadomość pracy z Wójtem Jerzym Żurkiem z pewnością nie zachęca do pracy w tym urzędzie.

Ogłoszenie o naborze znajduje się TUTAJ.

Jedna odpowiedź do “Urząd poszukuje zastępcy kierownika”

1. bartosz pisze:

Zapomniał Pan napisać : mile widziana odpowiednia aparycja ,podlizywanie się, sumiennie wykonywana praca niekoniecznie…