Urząd poszukuje zastępcy kierownika

Urząd Gminy Konopiska ogłosił nabór na wolne stanowisko urzędnicze Zastępcy Kierownika Referatu Gospodarki i Rozwoju. Jest to już drugi nabór na to stanowisko. W pierwszym nie było chętnych. Niska pensja i świadomość pracy z Wójtem Jerzym Żurkiem z pewnością nie zachęca do pracy w tym urzędzie.

Ogłoszenie o naborze znajduje się TUTAJ.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

Jedna odpowiedź do “Urząd poszukuje zastępcy kierownika”

  1. bartosz pisze:

    Zapomniał Pan napisać : mile widziana odpowiednia aparycja ,podlizywanie się, sumiennie wykonywana praca niekoniecznie…

    3
    2

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).