Udany festyn w Hutkach

W niedzielę w Hutkach odbył się festyn, który miał uświadomić mieszkańcom jak ważna jest ekologia. Były tańce, zabawy, dmuchańce oraz jedzenie.

Poniżej relacja zdjęciowa radnej powiatowej Joanny Tekieli.

fot. Joanna Tekiela fb

3 odpowiedzi na “Udany festyn w Hutkach”

1. Z Hutek pisze:

Super zabawa!

2. Gonia pisze:

Świetna atmosfera, dużo atrakcji dla naszych dzieciaczków, dziękujemy!

3. Obywatel pisze:

No i co ? Da się zrobić imprezę dla rodzin, bez nadęcia, bez naburmuszonych oficjeli ? Da, brawo dla organizatorów !!!
    Życie społeczne wraca do Hutek, nareszcie, po latach, gdy tą wsią zawładnął jeden człeczyna.