Udany festyn w Aleksandrii

Wczoraj w Aleksandrii odbył się Festyn pn. „Święto Młodości w Aleksandrii„. Podczas festynu można było dobrze zjeść, dzieci mogły wyszaleć się na dmuchańcach, były również pokazy strażackie i służby więziennej, zawody sportowe i różnego rodzaju loterie. Był też Wójt, ale był skutecznie ignorowany przez Mieszkańców.

Jednym zdaniem, było coś dla każdego.

Gratulacje dla organizatorów!

PAWEŁ GĄSIORSKI

 Kategorie:

7 odpowiedzi na “Udany festyn w Aleksandrii”

 1. debil napisał(a):

  Panie jak pan chce to nazywać festynem to ja świętym jestem :)
  14  2
 2. yoga napisał(a):

  Po co on tam przyszeł? I tak mieszkańcy mają go juz dosyc. cztery lata mijają a on jak się jąkał i mówił niedo rzeczy, tylko do łopaty nadaje sie
  7  8
 3. Obywatel napisał(a):

  Potrzebuje pomocnika do wybierania gnoju z obory, kto chetny?. W zamian oddam furę gnoju .
  A tak poważnie ile teraz wzięła firma GTV za miesiąc MAJ ?
  6  7
 4. Wyborca napisał(a):

  żurek poparcia w Aleksandrii mieć nie będzie!!!!
  13  6
 5. z konopisk napisał(a):

  Wójt też niech nie liczy na poparcie Konopisk . Przez całe 4 lata nawet ok. 100 m chodnika nie zrobił od ul.Śląskiej do Gimnazjum w Konopiskach. Takiego słabego gospodarza już wiecej nie chcemy!
  11  4
  • Cyc napisał(a):

   Za to przez 12 lat Socha tylko w Konopiska pompowal kasę a reszta jak Walaszczyki czy Hutki nie mogły się o kawałek chodnika doprosic.
   1   0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).