Udane Dni Gminy Konopiska

Nawet 800 osób w weekend bawiło się podczas tegorocznych Dni Gminy Konopiska. W czasach pandemii koronawirusa, ludzie są bardzo spragnieni rozrywki. Pogoda zachęciła do przyjazdu nad zalew Pająk, by wysłuchać zespół Classic i przede wszystkim Tomasza Karolaka.

Poniżej kilka zdjęć z UG Konopiska.

PAWEŁ GĄSIORSKI

fot. UG Konopiska

fot. UG Konopiska

fot. UG Konopiska

fot. UG Konopiska

fot. UG KonopiskaKategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).