Trzy kolejne przypadki koronawirusa w gminie Konopiska

Sanepid w Częstochowie podał najnowsze dane odnośnie koronawirusa. Niestety, są trzy kolejne przypadki zakażenia koronawirusem w gminie Konopiska. Osoby te przebywają w izolacji domowej.

Obecnie w gminie jest 41. aktywnych przypadków zakażenia koronawirusem.

8 odpowiedzi na “Trzy kolejne przypadki koronawirusa w gminie Konopiska”

1. Sara pisze:

Słuchajcie, wie ktoś może co się dzieje w przedszkolu?

2. Mieszkanka pisze:

No kwarantanne mieli 3 tyg temu przez księdza chorego teraz już chyba chodzą normalnie

3. Inka pisze:

Dyrektorka przedszkola jest na covid.

4. Inka pisze:

Tak tylko jedna grupa jest na kwarantannie.