Trwa budowa sali gimnastycznej w Aleksandrii

Jest szansa, że do końca nowej kadencji zakończy się budowa nowej sali gimnastycznej z widownią oraz zapleczem socjalno – sanitarnym, dydaktycznym i zespołem żywieniowym przy ZSP w Aleksandrii.

Mimo iż przewidywany termin realizacji tej inwestycji upłynie w październiku 2020 roku, Wójt Jerzy Żurek nie pozyskał na ten cel żadnych funduszy. Wartość całej inwestycji przekroczy zapewne 5 mln zł. Na razie, bez opłat za nadzór budowlany, gmina na ten cel musi przeznaczyć 4 747 800 zł.

W ramach projektu przewiduje się wybudowanie sali gimnastycznej z płytą boiska do siatkówki, koszykówki oraz tenisa; zaplecza socjalno – sanitarnego (szatnie, łazienki, toalety, pokój trenera, magazyn sprzętu sportowego itp.), zespołu żywieniowego (stołówka, pomieszczenie kuchni wraz z zapleczem), dwóch sal dydaktycznych.Kategorie:

7 odpowiedzi na “Trwa budowa sali gimnastycznej w Aleksandrii”

 1. wyborca pisze:

  Słowa rzucane na wiatr ,wybraliście to teraz macie i tak będzie prawie ze wszystkim .

  13
  5
 2. z aleksandri pisze:

  za takie pieniądze wójt Socha miał gotowy projekt zpozwoleniem na budowę NIE SALI tylko HALI SPORTOWEJ. Chcielista to macie !

  18
  6
 3. mieszkanka pisze:

  Wójt wrzucił do kosza projekt Sochy zaktóry zapłacono ponad 100 tys. złotych i zrobił podobny. Równiez około pól miliona złotych poszło sie jeb…c za złe wnioski nakanalizacje i oczyszczalnie ścieków. Super wójt !!!

  17
  5
 4. zjawiony pisze:

  Aferzysta i oszust wszystko zniszczy.

  18
  5
 5. Obserwator pisze:

  Jest takie stare,polskie przysłowie:”no i masz to coś chciał”!

  16
  5
 6. Super pisze:

  A Górniak dalej nie może się pogodzić z tym że będzie tylko mechy z pępka wyciągać i wachać.

  3
  12
  • swój pisze:

   Pewnie super sąsiad przez lupę to widzi i takie bzdury wypisuje. Szkoda że z drugiej strony nie posiadają lupy , byśmy zobaczyli ile z kieszeni tysiaków się wysypuje.

   8
   0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).