Trwa budowa bloku mieszkalnego niedaleko wysypiska śmieci w Konopiskach

Od kilku miesięcy na Pałyszu, niedaleko wysypiska śmieci, trwa budowa bloku mieszkalnego przez firmę FUH Dziedzicki Marcin Dziedzicki. Inwestycja ta jest pomysłem wójta i będzie kosztować podatników gminy Konopiska aż 2 133 595,76 zł. Budowa zakończy się najpewniej w tym roku.

Mam kilka świeżych zdjęć z budowy. Prace idą bardzo szybko.

10 odpowiedzi na “Trwa budowa bloku mieszkalnego niedaleko wysypiska śmieci w Konopiskach”

1. Ruda pisze:

Tak Pan wójt nieczuly na głosy że to nie miejsce dla ludzi tworzy dla nich getto Panie wójt Pan chciałby zamieszkać koło wysypiska śmieci? To się Pan przeprowadz

• Mak pisze:

Można tylko pozazdrościć przyszłym lokatorom tego przybytku,a może tam będą umieszczani w ramach jakiejś kary?😆😁 ci którzy nie płacą podatków np.
      😆😆😆😆😆😆

2. Janusz pisze:

Pan dziedzicki nic na buduje on tylko wygrywa przetargi a budują małe firmy za ochłapy . Ciekawe ile żurek przytulił za to

• Gość pisze:

Miejscówka lipna, ale jak przeniosą tam biały dom to przynajmniej moczem nie będzie jebać gdy się lody kupuje

• Dzidziu pisze:

To wszyscy wiedzą rzecz w tym nie kto buduje tylko kto tam i w jakich warunkach będzie żyć A zamiast niepłacenia podatków powinni zesłani być ci którzy przyjmują korzyści

3. olek pisze:

Tak właśnie działa resocjalizacja w naszym kraju czytaj gminie: ubogich, samotnych, ludzi z problemami z daleka od centrum, sklepów, szkół, środków transportu-na odludzie!BRAWO?

• Zosia pisze:

Bez lekarza bez księdza bez apteki no ale gmina będzie miała kłopot z głowy będą siedzieć już w zupełnej blogie izolacji Brak słów

4. hela pisze:

Proponuję przenieść tam gminę. Będzie miejsce na Ośrodek Zdrowia, na brakujące gabinety.

5. adam pisze:

Wójcie , jak będzie z odbiorem scieków, czy tam jest kanalizacja?
    Szambo ? Syf kiła i mogiła

6. \alex pisze:

A co zrobią z białym domem a może już sprzedali