Tomasz Marczak dziesiąty w MP Nordic Walking w Maratonie

Tomasz Marczak z gminy Konopiska (Aleksandria I) zajął dziesiąte miejsce w VI Mistrzostwach Polski Nordic Walking w Maratonie, zdobywając jednocześnie tytuł mistrza Polski w kategorii wiekowej M18-29.

Organizatorami zawodów byli Polska Federacja Nordic Walking oraz Urząd Miasta i Gminy Jastrowie. Na uczestników czekało 8 pętli wokół jeziora o łącznej długości 42,195 kilometra. Do rywalizacji przystąpiły 93 osoby, a na mecie zameldowało się 84 z nich. Wśród nich na 10 pozycji Tomasz Marczak z czasem 5:14:40.16, który pozwolił na wygraną w kategorii wiekowej z przewagą blisko 25 minut.Kategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).