„To jest temat” w TVP INFO na żywo prosto z Hutek!

W najbliższą niedzielę w Hutkach w remizie OSP realizowany będzie program TVP INFO „To jest temat”. Program będzie nadawany na żywo z Hutek od godz. 14:30, natomiast na antenie pojawi się o godz. 15:00.

Głównym tematem programu będzie budowa oczyszczalni ścieków rybnych w Hutkach.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców do aktywnego wzięcia udziału w programie, ewentualnie do oglądania go na antenie TVP INFO.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

45 odpowiedzi na “„To jest temat” w TVP INFO na żywo prosto z Hutek!”

 1. Rybiarz pisze:

  Ooo super może będę miał szansę wystąpić przed kamerami i opowiem co myślę o tej oczyszczalni.

  9
  6
  • No baaa pisze:

   Ty napewno opowiesz juz Cię widzę ty tylko tu umiesz leszczu hejtować rybiarz leszcz z huteķ co niby w rybiarni pracuję z tego co się dowidywałem to pracuje 1 osoba z hutek w tym dziadostwie

   7
   0
  • Rybiarz pisze:

   To źle się dowiedziałeś.

   0
   3
  • On pisze:

   Ale się wypowidzełeś tylko pisać tu umiesz głupoty

   2
   0
 2. Fred Flinston pisze:

  Pisiorki z Hutek muszą mieć plecy u pierwszego sekretarza, że TVPIS przyjedzie

  7
  3
 3. Ha ha pisze:

  Jakaś łamaga podpisuje się moim nickiem.

  8
  0
 4. Tak pisze:

  Już ktoś to upolicznia porostu tvp info najbardzej prowadzi działania reportarze na ternie Śląska najłatej ich na naszym terenie zaprosić tvn czy Polsat nie podejmie się działań na naszym rejonie

  7
  2
  • Fred Flinston pisze:

   Po jakiego ch..a TVPIS? Lepiej Żurka za tyłek i sprawa sie wyjaśni! Żurek na to pozwolił wiec niech teraz wszysto cofnie a jak nie to niech sam z siedziska ustąpi !!!!

   11
   2
  • Strażak pisze:

   Tak, nie pisz po spożyciu. Twój bełkot jest nieczytelny.

   10
   0
  • Obywatel pisze:

   Tak, przejdź ze smartfona na klawiaturę bo nie da się czytać Twoich wypocin.

   6
   1
 5. Obywatel pisze:

  Po programie w TVP3, sprawą zainteresowała się TVPinfo, a więc sprawa pójdzie na całą Polskę.
  Mam nadzieję że Żurek przyjdzie aby posłuchać jakim jest nieudacznikiem, Przewodniczący będzie mógł zaprezentować się dla mieszkańców Krzepic, niektórych miejscowości podgórskich, no i w Zduńskiej Woli go poznają od tej „dobrej” strony.
  Huras pewnie przyśle swego „podręcznego” od budowy.
  Ważne aby mieszkańcy byli, oglądali, powiadomili znajomych, rodziny, niech Hutki i Konopiska zostaną usłyszane w całej Polsce, że walczą, że mają dość tej kliki która trzęsie gminą od lat.
  Hejterzy, do boju, Fredy, Rybiarze, Stop Manipulacji i wam podobni.

  15
  3
 6. xyz pisze:

  Wojt i radny z hutek mieszkańców mają za durni. Cały czas korzystają z ryb i jego kasy dawanej na imprezki. Nawet Waldziu nie chce pokazac jak bawili sie na balu Prometeusa. Obłuda i cwaniactwo zieje od tych kreciarzy. Liczy się trylko kasa i ile się da zarobić. A wy mieszkańcy macie być grzeczni, mordy w kubeł, bo,,ja dalej nie ulegam układom”. Za 1 milion dwieście wybudowali chodnik o długości ponad 200 metrów. Synalka wójt ustawił w wodociągach na kierowniczym stanowisku. I dalej nie ulega układom. Pogonic smyków i wybrać ludzi normalnych, którzy pamietają o mieszkancach. Asia tylko w tobie została nadzieja , że w tej gminie rozwalimy skostniały układ. Jacek pomóż jej to sfinalizować.

  18
  1
  • Kikifiki pisze:

   Ooo na to czekałem! Zaczyna się kampania Pani krzykaczki w żółtej kurtce i Pana byłego radnego powiatowego.

   12
   4
 7. Volt pisze:

  Gmina odżyje jak ójt i ten pasibrzuch z hutek zostaną usunieci z gminy. Dosyc okradania i wciskania ciemnot.

  18
  0
 8. Taki pisze:

  Za sprowadzenie firmy z rybami powinni rozliczyć tego spasłego z Hutek. On zabiegał o sprowadzenie złomiarzy i również tego od ryb. Widział tylko interes. A teraz mieszkancy Hutek mają smród i brud. Pogonić jego z ta do Zd. Woli, niech tam sobie wąchają smród ! Mamy ich dosyć!!!!

  13
  0
  • Obywatel pisze:

   A co z budynkami po „myjni tirów”, przecież to też jego „dzieło”.
   Ale trafił nam się” byznesmen”, dobrze że maturę ma, choć skończenie technikum chemicznego nie jest równoznaczne z osiągnięciem właściwego poziomu umysłowego, może wtedy miał, ale później się zlasował od gorzały.

   3
   0
 9. Hej rybiarz pisze:

  Witam rybiarz jestes juz pod osp mam kamerkę chętnie z Tobą pogadam mam niebieską kurtkę z napisem Automobil klub Częstochowa przejdź pogadamy powiesz co o tym sądzisz

  10
  1
 10. Mare pisze:

  No znowu zwolennik rybiarni sie schował

  8
  1
 11. Mare pisze:

  Hutki po zebraniu w połowie hutek spalanie śmieci drogi nie widać czarny żrący dym z tym tez coś zróbcie okło 7 dom od skrzyżowania

  8
  0
  • Obywatel pisze:

   Co się czepiasz Hutek, a w swojej wsi nie widzisz kopcących śmieciami kominów ?
   Od razu czuć żeś ty hejter i nic więcej.

   2
   1
 12. Kamil pisze:

  No fakt tez to widzałem maskra

  4
  0
 13. Misiek2151 pisze:

  Żenada. Tylko i wyłącznie atak na władze. Wypowiedzi byłej radnej że nie wiedziała co podpisuje. Krzykaczka mówi że w tym czasie wydali 30 pozwoleń na budowę domów. Niech powie kiedy ona otrzymała pozwolenie 😁. Pan Jacyś B. były radny powiatowy też nic nie wiedział? A teraz wielki ekspert. Zapewne Jemu najbardziej będzie przeszkadzała ta oczyszczalnia😁

  8
  8
  • Obywatel pisze:

   Misiek, idź spać, bo piszesz jakbyś miał kaca.
   Tendencyjne pisanie aby tylko coś napisać, styl jak u Freda, Stop manipulacji i podobnych wójtowych hejterów, najętych przez przewodniczącego u Zośki.

   1
   1
 14. ewa pisze:

  radna Hutek 2010 2014 nie wiedziala ze Socha wydal zezwolenie ha ha za co ta kobieta brala pieniadze jak was reprezentowala a radny Gorniak dwie kadencje i tez nic nie wiedzial mieszkancy idziecie w zlym kierunku walczyc z tym ktory wydal zezwolenie niech odpowie za wasz smrod

  4
  10
  • Górniak Stanisław pisze:

   Pani Ewo, skąd radny miał wiedzieć, jeśli nie było tego tematu na sesji, a nie przypominam sobie aby było to w sprawozdaniu Wójta z działalności między sesjami. Wójt nie biegał chwalić się radnym podjętymi decyzjami. Jak już pisałem, potrafiono zrobić ankietę na temat działalności urzędu, a w tak ważnej dla mieszkańców sprawie nawet kurendy nie puszczono. Ewidentna wina władzy wykonawczej. Zastanawia fakt że czekano z rozpoczęciem budowy do zakończenia wyborów. Pani Ewo, proszę się nie obawiać tego co pisze pan Misiek215, bo to nieładnie, a ja tego nie lubię.

   6
   3
  • Kandahar pisze:

   Panie Górniak, sugeruje Pan że wójt Socha jak rzadzil ukrył te fakty przed radnymi tamtej kadencji? To bezpośrednio wynika z Pana słów! Skandal. Ciekawe czy był na demonstracji?

   5
   1
  • Obywatel pisze:

   Ewa, odłóż już ten telefon i idź zmyć gary po obiedzie.
   Czytając twoje wypociny jakbym przewodniczącego słyszał, podobnie argumentował.
   Brakuje już argumentów do zniechęcania ludzi którzy nareszcie się obudzili ?

   2
   0
  • Kandahar pisze:

   Obywatel, piszesz typowymi stereotypami. Tragiczne. Baba to do garow? Współczuję żonie jeśli ja masz. Żałosny jesteś!!! Takich ludzi powinno się blokować w necie i osadzac na bezludnej wyspie z innymi tego typu bez dostępu do ludzi normalnych.

   4
   1
  • Obywatel pisze:

   Kandahar, a coś ty taki wrażliwy, o stereotypach piszesz a swoich nie widzisz, nie baba tylko Ewa i nie do garów tylko pozmywać naczynia, może po obiedzie który przygotował mąż, widzisz różnicę ?
   A co to jest skrót myślowy to rozumiesz takie pojęcie ?
   Normalny to pewnie ty, rybiarz, stop manipulacji, fred i inni podobni, żal.
   Dziwne że nie reagujesz na pisaninę wymienionych, na słowa oszczerstw rzucanych przez przewodniczącego wobec p. Górniaka, na nieudolność wójta.

   5
   1
  • Kandahar pisze:

   Obywatel, słabo!

   1
   2
 15. Misiek215 pisze:

  Ewa za chwilę wyleją na nas wiadro ścieków 😁

  2
  4
 16. Konopiska pisze:

  Mój ulubiony moment to jak Hutki zaczęły krzyczec Re fe ren dum! Re fe ren dum!!

  12
  2
 17. Mich pisze:

  No tak jestem przeciwny rybiarni i truciu ludzi ale tak jak ktoś napisał wyżej te kominy w hutkach tez maskra i nikt nie ragóje to są oklice byłej radnej i tej pani z wypowiedzi tak mi sie coś zdaję chyba wiem o jakim domu mowa wielokrotnie kopci strasznie

  8
  2
  • kosa pisze:

   Michu jak wiesz kto kopci to działaj a nie tykaj innych. To metoda tchórzy, wybierać gorące węgle czyimi rękami.

   7
   0
  • Obywatel pisze:

   Mich a ty czym palisz ?
   Ekolog się znalazł, znowu przewodniczący polał bimbru, czy już się skończył w beczce ?

   3
   2
 18. Nieee pisze:

  Według mnie to wszyscy się za późno zainteresowali tym zarówno wójt jak i jego zastępca radni itp ale teraz powini razem pracować i myśleć jak zaradzić temu A nie zganiać jeden na drugiego

  21
  1
  • Obywatel pisze:

   Nieee, to nie późna reakcja, to celowe zaniechanie działania przez wielu, jak myślisz, dlaczego tak wielu mieszkańców Hutek, a tym bardziej Rększowic, nie wiedziało o tej inwestycji, dlaczego tak nagle ruszyła tuż po II turze wyborów, jak wygrali Żurek i Bałdyga.
   Dlaczego nigdzie nie widać byłego wójta, byłych Radnych (poza tą dwójką która jest), dlaczego obecny wójt nie weźmie za uszy urzędników pracujących i podpisujących dokumenty bez zastanowienia, albo na czyjeś polecenie, którzy pracowali wtedy i pracują teraz.
   Zadaj to pytanie wójtowi, usłyszysz te same wykręty – nie da się, nie ma pieniędzy itp.

   7
   0
 19. Wolny pisze:

  ŻUREK i BAŁDYGA musza odejśc! Trzeba skończyć z nimi!

  34
  4
 20. Tiks24 pisze:

  Ktoś oglada jeszcze te koreańską telewizję? ! No to szacunek 😊 Myślałem że to niszowa stacja a tu taki odzew.

  2
  4
 21. Anet pisze:

  Fajne żę się coś dzieje ze tvp zrobiło reportarz o tym że ktoś się tym zainteresował ale tą inwestycję ciężko będzie zatrzymać

  7
  1
 22. Ted pisze:

  Dosyć kłamstw i manipulacji! Wójt i Przewodniczący do odwołania! Gmina staje się ruiną pod rzadami tych osób! Pani Asiu , Pani wie co z tym trzeba zrobic! Macie nasz mandat poparcia!

  14
  5
 23. Obywatel pisze:

  Ciekawe po co była wójtowi taka obstawa z Urzędu Gminy i po co.
  Co tam robiła Liskowa, co robiła Ankowska, co robił ten siwy z kitką, stali posrani, na rozkaz szefa świecili oczami udając że to nie do nich pretensje.
  Lisek jest dopiero nie dawno w Urzędzie, więc może „palić głupa”, ale Ankowska i ten siwy z kitką to pracują od lat, tez nie wiedzieli ? Ale tajemniczy ten Urząd.

  9
  0
 24. Konopiska pisze:

  Ale Hutki aferę zrobiły aż telewizja musi jeździć takie poparcie miał u nich wójt a tu co odwolywac go chcą? Im to się nie dogodzi nigdy

  0
  2

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).