Teatr dla mieszkańców Gminy Konopiska

Teatr im. Adama Mickiewicza w Częstochowie przygotował specjalną ofertę dla Mieszkańców gminy Konopiska. Za jedyne 30 zł Mieszkańcy mogą obejrzeć wybrany spektakl teatru w październiku.

Zniżka na hasło „Teatr dla Gminy Konopiska”.

Chcąc skorzystać z oferty należy:
– być mieszkańcem Gminy Konopiska;
– znać hasło promocji „Teatr dla Gminy Konopiska”
– zarezerwować miejsca na wybranym spektaklu;
– odebrać bilety w uzgodnionym terminie;

Odbiór biletów promocyjnych:
– zakupu biletów można dokonać w kasie biletowej Teatru na podstawie wcześniejszej rezerwacji „Teatr dla Gmin”;
– za bilety można również zapłacić przelewem na podany na nr konta Teatru Przelewy za bilety indywidualne: CITIBANK HANDLOWY 86 1030 1104 0000 0000 9324 6001

Uwaga! Po ogłoszeniu tytułu i daty prezentacji spektaklu objętego projektem, bilety wcześniej zakupione nie podlegają wymianie.

Oferta promocyjna skierowana jest zarówno do widzów indywidualnych jak również dla grup – mieszkańców konkretnej Gminy biorącej udział w projekcie.

W przypadku miejsc promocyjnych konieczna jest wcześniejsza rezerwacja miejsc – tel. (34) 372 33 47 (27, 57), Kasa Teatru 372 33 06 i podanie nazwiska osoby zainteresowanej oraz hasła Gmina Konopiska.

PAŹDZIERNIK 2020 r.
„Siła przyzwyczajenia” 04.10 godz. 19.00 – niedziela
Komedia „Testosteron” 11.10 godz. 19.00 – niedziela
„Fałsz” 18.10 godz. 19.00 – niedziela
Bajka rodzinna „Królowa Śniegu” 25.10 godz. 17.00 – niedziela

Jedna odpowiedź do “Teatr dla mieszkańców Gminy Konopiska”

1. Mieszkaniec pisze:

Teatr to jest ale w Urzędzie Gminy występują najlepsi aktorzy.