Szykuje się kolejna podwyżka za śmieci! Jest nowy przetarg na odbiór odpadów

Szykuje się kolejna podwyżka opłaty za odbiór śmieci. Gmina właśnie ogłosiła przetarg na świadczenie usługi odbierania odpadów komunalnych i zagospodarowania tych odpadów od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, powstałych na terenie Gminy Konopiska.

Przedmiotem zamówienia jest odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych powstałych i zebranych na wszystkich nieruchomościach, na których zamieszkują mieszkańcy, położonych w granicach administracyjnych gminy Konopiska.

Chodzi o nową umowę na okres od 1 stycznia 2021 r. do 31 grudnia 2022 r.

Rozstrzygnięcie przetargu nastąpi na koniec października 2020 roku.