SZOK. Na stadionie odbyły się zawody sportowe!

Szok. Warto o tym napisać. Na stadionie lekkoatletycznym im. Ireny Szewińskiej w Konopiskach odbyły się zawody lekkoatletyczne kończące sezon sportowy. Nie były to zawody strażaków, ani wystawa psów. Były to zawody czysto sportowe.

W zawodach wzięło udział 127. uczniów z terenu gminy. Zawodnicy startowali w następujących konkurencjach: bieg na 100 m i 300 m, skok w dal oraz rzut piłeczką palantową. Konkurencje były podzielone na kategorie wiekowe: 2007 i młodsi oraz 2006 i starsi.

Poniżej kilka zdjęć z tej imprezy.

fot. UG Konopiska

fot. UG Konopiska

fot. UG Konopiska

fot. UG Konopiska

fot. UG Konopiska

fot. UG KonopiskaKategorie:

Jedna odpowiedź do “SZOK. Na stadionie odbyły się zawody sportowe!”

  1. Jacek Kościelniak pisze:

    Gratulacje dla uczestników i za wyniki. Zapraszam do Osp w Jamkach do uczestnictwa w zawodach pożarniczych.

    5
    2

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).