Święto Gminy Konopiska zamiast Dni Gminy Konopiska

Zamiast Dni Gminy Konopiska, tegoroczną najważniejszą imprezą kulturalną będzie „Święto Gminy Konopiska” i nadanie imienia Ireny Szewińskiej stadionowi lekkoatletycznemu w Konopiskach oraz występ zespołu Big Day.

Impreza odbędzie się 1 i 2 czerwca 2019 roku.

Szczegóły na plakacie.Kategorie:

3 odpowiedzi na “Święto Gminy Konopiska zamiast Dni Gminy Konopiska”

  1. Rybiarz pisze:

    Ale bieda nie będzie się nawet gdzie %%%%%

    3
    2

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).