Świetny występ Julii Kozik w The Voice Kids!

W weekend mieliśmy okazję zobaczyć fantastyczny występ Julii Kozik z Konopisk w The Voice Kids na TVP2. Julia zachwyciła jurorów, a większość komentatorów widzi ją jako finalistkę tej edycji programu. Julia zaśpiewała piosenkę „Flames” Davida Guetty. Praktycznie już po kilku sekundach śpiewu odwróciły się dwa fotele jurorów – Cleo oraz Tomsona i Barona, a w ostatnich sekundach utworu „grzybka” nacisnął również Dawid Kwiatkowski.

Julia wybrała Tomsona i Barona i jest w programie!

Gratulacje.

Występ Julii możecie zobaczyć poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI

 Kategorie:

6 odpowiedzi na “Świetny występ Julii Kozik w The Voice Kids!”

 1. .... pisze:

  Odwrócił się tez Dawid… radzę oglądać to o czym się pisze panie redaktorze.

  2
  3
  • As pisze:

   Przecież jest napisane że Dawid tez sie obrócił…proszę czytać ze zrozumieniem. A tak w ogóle to Brawo JULKA….suuuuper występ 😊

   4
   1
 2. mietekp pisze:

  Większość komentatorów – „WIDZI JĄ”- panie quasi redaktorze…
  Naucz się pan końcówków, a będzie szóstek jak mrówków.

  1
  2
 3. Znowu błąd pisze:

  Redaktor dopisał tego Kwatkowskiego, nie było wczesniej tego

  3
  2
 4. ewa pisze:

  brawo Julka wspanialy wystep trzymamy kciuki dasz rade my mieszkancy jestesmy z Ciebie dumni

  5
  1
 5. Cyprian Kamil Norwid pisze:

  W bitwach będzie śpiewać katy perry unconditionally i odpadnie w sing-off

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).