Strajk to grzech – nauczyciele z gminy Konopiska dostali SMSy…

Jedna z katechetek w gminie Konopiska przesyła dziwnej treści SMS-y do nauczycieli pracujących w gminnych szkołach. Katechetka wzywa ich do zaprzestania strajku…

Proszę, zaprzestańcie strajku na czas Wielkiego Piątku. Po świętach można znów wrócić, chociaż wolałabym, aby się skończył, bo to ciężko wytrzymać. Bardzo to przeżywam. Grzech chciwości jest zaraz po pysze-grzechem głównym i jak każdy grzech zaciemnia umysł„.

No cóż… pozostawię to bez komentarza.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

15 odpowiedzi na “Strajk to grzech – nauczyciele z gminy Konopiska dostali SMSy…”

 1. Intelektualista pisze:

  Ma rację. Pierdzą w stołki nic nie robią a chcą podwyżkę. Zaproponowali im aby troszke dłużej popracowały za tą podwyżkę to nie….

  30
  17
 2. Ciekawy pisze:

  Strajk to wina szatana

  17
  2
  • Anon pisze:

   Może i dobrze, że pozostawi to Pan bez komentarza. Często się Pan nimi ośmiesza po prostu. Podrawiam i życzę wesołych świąt.

   8
   45
 3. Gość pisze:

  Dobrze, że Pan tego nie skomentuje. Często to Panu nie wychodzi

  8
  38
 4. Miś pisze:

  Może nie tymi słowy ale fakt jest taki, że mogliby się zabrać za robotę. Swoją drogą to powinni strajkować również dzisiaj a w sklepach widziałem kilka nauczycielek…

  16
  5
 5. Fred Flinston pisze:

  Ja pindole katechetka wysyła SMS. Powinna oddac komórkę bo jej nie wypada nosić dzieła szatana🧛🏾‍♀️. Ludzie zejdźcie na ziemie!!! Strajkują bo maja do tego prawo! Każdy chce godnie zarabiać . Ja jestem za tym by nauczyciele przebywali w szkołach 8 godzin i za to nalezy im sie godziwe wynagrodzenie. Co bedą robic i ile godz stać przy tablicy to ich sprawa ale 40 godz tyg powinno byc wtedy bedą mieli czas dla siebie i rodzin bo wszystkie sprawy załatwiane bedą w szkole.

  27
  3
 6. ewa pisze:

  WSZYSCY TYLKO MOWIA O NAUCZYCIELACH A GDZIE W TYM WSZYSTKIM SA DZIECI I RODZICE TEGO JAKOS NIKOMU NIE WPADA DO GLOWKI DOSC ZE DZIECI STRESUJA W SZKOLACK TO JESZCZE ZGOTOWALI IM PIEKLO PRZED EGZAMINAMI TAKICH NAUCZYCIELI POWINNI ZWOLNIC NATYCHMIAST

  13
  8
  • Fred Flinston pisze:

   Ja jestem ciekawy kto kogo bardziej stresuje bo moim zdaniem to dzieciaki i ich rodzice przeginają. Za moich czasów jak cos było nie tak to ojciec był na drugi dzień w szkole i oczywiście była nagroda w postaci w……lu a teraz dzieci mogą wejść na glowe nauczycielowi i mamusia przychodzi do szkoły i robi aferę ,że nauczycielka sie uparła na jej grzeczniutkie dzieciątko. Tutaj właśnie widać jaki szacunek do nauczycieli maja rodzice bo niby dzieci stresują a postawcie sie na miejscu nauczycieli!!! Teraz afera bo nie wiedza czy maja sie uczyc do matury a co robili 3 lata czy wtedy rodzice sie pytali swoich pociech czemu sie nie uczysz do matury bo 3 lata szybko zleci?!

   6
   7
 7. Kot pisze:

  Wszystkich powinni zwolnić jak im nie odpowiada praca Jak oni chcą ukształtować dziecko które nie idzie do szkoły bo jest strajk Z jakiego powodu przecierz wszyscy mogliby strajkować ale dzieci nie musza w t uczestniczyć Gdybym to ja podejmował decyzje zwolnił bym ich wszystkich natychmiast a do pracy zatrudnił nowych ludzi za takie samo wynagrodzenie i tamci niech idą fizycznie popracować to wtedy na kolanach przyjdą darmozjady Ludzie powinni ich pogonić I to samo z urzędnikami z tej gminy co tylko latają po zakupy w godzinach pracy Przecirz to śmiech wystarczy popatrzec

  17
  8
  • now pisze:

   Masz uraz do szkoły, Kocie, w szczególności do nauczycieli?
   Nic dziwnego, nade wszystko w temacie wystarczy Twoja wypowiedź. Ufff, ciężko przez to przebrnąć:(

   1
   7
 8. Anna pisze:

  A katecheci przypadkiem przed rozpoczętymi strajkami nie otrzymali podwyżek… ?! Hipokryzja.

  15
  1
 9. Fred Flinston pisze:

  A tak przy świętach to przedyskutujcie z rodzina czy nie lepiej przejść na EDUKACJE DOMOWĄ wtedy będziecie mogli pokazac swoją mądrość i nie bedzie nikt miał pretensji do nauczycieli. Pomyślcie bo warto 🐥🐥🐥

  10
  6
  • As pisze:

   To super pomysł, rodzice będą mogli się wykazać…

   9
   5
  • matka pisze:

   A ty Fredzie przedyskutuj ze swoją rodziną kto będzie ogródek uprawiał, kto piekł chleb a kto tkał i szył ubrania, skoro taki samodzielny chcesz być i dzieci sam wykształciłeś. A kto im zabrania zarabiac po 8 tysięcy – niech zapieprzają do roboty do korporacji po 12 godzin dziennie prawie 7 dni w tygodniu. Ups w miesiąc by musieli tyle godzin wyrobić ile teraz w 4 miesiące.

   7
   6
  • Fred Flinston pisze:

   matka- proszę czytać ze zrozumieniem bo żądacie od nauczycieli zapiepszania po 12h? Moje dzieci pokończyły szkoły podstawowe, średnie i wyższe ale jakos nigdy nie narzekałem na nauczycieli! A co sama boisz sie stracić prace za poświęcenie dla dobra swoich pociech? Widzisz zastawiasz sie wymówka kto bedzie w ogródku robił itd itd! Czy ogródek jest ważniejszy ?

   4
   7

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).