Stało się. Radni podnieśli podatki od nieruchomości!

Stało się to, co zapowiadałem kilka dni temu. Rada Gminy Konopiska podniosła podatki od nieruchomości. W 2019 roku za 1m2 zapłacicie od 1 grosza do 57 groszy. Nowe stawki mają zaspokoić finansowe potrzeby Wójta Jerzego Żurka, który oprócz podniesienia podatków szykuje ogromny kredyt. Ale o tym napiszę w kolejnych informacjach.

Poniżej tabelki podatkowe, które będą obowiązywać na 2019 rok.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

6 odpowiedzi na “Stało się. Radni podnieśli podatki od nieruchomości!”

 1. Mieszkaniec pisze:

  A ile podnieśli wójtowi?

  13
  2
  • Mieszkanka pisze:

   Czego? Chyba pensji! No przecież po co ta podwyżka podatków? No przecież pan wójt musi żyć na dostatnim poziomie, a skąd tu wziąć, jak gmina ma takie długi?!

   15
   4
  • Obywatel pisze:

   A tyle ile się dało, frajerów którzy dają się robić w konia i wybierają według ustawki trzeba doić bo może za 5 lat już się nie uda, kto wie, może zdrowie nie pozwoli.

   13
   0
 2. Ha ha pisze:

  No i co, Miało się tyle dziać jak podniosą podatki. Potraficie tylko krzyczeć, to całe działanie, jak małe dzieci. Teraz możecie się drzeć ,tupać, powinni więcej podnieś, to by was nauczyło na przyszłość teraz i w to wątpię.

  14
  4
 3. Ha ha pisze:

  Na nikogo nie czekam, wisi mi to. Mnie to nie dotyczy Jesteście tylko mocni w gębie i anonimowo.
  Dlatego robio co chco jak mówi Daniec.

  3
  1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).