Spis powszechny i szczepienia przeciw COVID w Konopiskach

Urząd Gminy Konopiska poinformował, że 11 lipca br. na terenie Gminnej Hali Sportowej w Konopiskach zostanie uruchomiony Mobilny Punkt Spisowy, w którym w godz. 10.00 – 16.00 do Państwa dyspozycji będą pozostawać rachmistrzowie Narodowego Spisu Powszechnego. Aby móc się spisać niezbędne jest przygotowanie informacji tj. numery pesel wszystkich osób zamieszkałych w danej posesji czy powierzchnia użytkowa budynku. Zachęcamy do skorzystania z tej dogodnej formy spisu, ponieważ na dzień 07.07.2021r. spisało się dopiero 45,05% mieszkańców naszej gminy i zajmujemy 609 miejsce w Polsce. Przypominamy, że spis jest obowiązkowy.

W tym samym czasie, w dodatkowo uruchomionym punkcie na terenie Gminnej Hali Sportowej mają Państwo możliwość zaszczepienia się preparatem Johnson&Johnson przeciw COVID-19.
Konieczne są zapisy na szczepienia pod numerem tel. 511 400 494. Telefon czynny jest w następujących godzinach: poniedziałek, środa i czwartek godz. 7.00-15.00, wtorek godz. 7.00-17.00 oraz piątek godz. 7.00-13.00. Zapisy są możliwe do 9 lipca 2021 r. (piątek) do godziny 9.30. Osobom niezapisanym nie gwarantujemy, że otrzymają dawkę szczepionki. Na dzień 7.07.2021r. 37,2% mieszkańców gminy jest w pełni zaszczepionych.Kategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).