SP w Łaźcu będzie mieć nowego dyrektora. Z innego powiatu!

Właśnie zakończył się konkurs na dyrektora Szkoły Podstawowej w Łaźcu. Konkurs, o którym mało kto wiedział. Próżno można szukać informacji o konkursie na stronie Urzędu Gminy Konopiska. Informacja była, bardzo mocno „zakopana” w Biuletynie Informacji Publicznej. Konkurs, w którym wystartowały dwie kandydatki: dotychczasowa dyrektor Barbara Kromołowska oraz mieszkanka innego powiatu, nauczycielka z Mykanowa – Magdalena Wronkowska.

Co ciekawe, konkurs wygrała ta druga, jednym głosem. Wczoraj dowiedziałem się, że Kromołowska przez to, że miała własne zdanie była niewygodna dla Wójta i ten postanowił ją zmienić. Nikt z gminy nie był chętny, by „wykolegować’ Kromołowską, dlatego nastąpiły poszukiwania. Wronkowska nie ma żadnego doświadczenia w pełnieniu funkcji kierowniczych, podobno nikt z gminy jej nie znał, mimo to konkurs wygrała.

Umowa z nową dyrektor SP w Łaźcu zostanie podpisana na pięć lat.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

11 odpowiedzi na “SP w Łaźcu będzie mieć nowego dyrektora. Z innego powiatu!”

  1. As pisze:

    Jak się jest niewygodnym dla wójta Żurka to niestety tak w naszej gminie się kończy. Nieważne kompetencje, zaangażowanie Panu się nie podoba to się go eliminuje. Mam tylko wyrażenie że Pan i jego świta zapomnieli o tym że fortuna kołem się toczy i raz się jest na wozie a raz pod wozem.Cóż czas pod wozem powoli się zbliża 😀😀😀

    32
    3
  2. Rybiarz pisze:

    Jaka będzie pensja tego dyrektora ? Ja mogę pracować połowę tej kwoty.

    5
    0
    • Strażak pisze:

      Rybiarz, a ty masz chociaż podstawówkę skończoną? bo sądząc po „bykach” w pisaniu to raczej nie….

      11
      0
  3. Ala pisze:

    No tak bo u nas niemam kto być dyrektorom trzeba z innego powiatu sprowadzać, machloje o stołki jak zwykle

    17
    0
    • Mieszkaniec pisze:

      W Konopiskach w przedszkolu dyrektor jest bez konkursu i to na 5 lat to dopiero ciekawostka

      15
      1
  4. Z Hutek pisze:

    Referendum

    73
    1
  5. Lobo pisze:

    Wójt hojnie zapłacił mieszkańcom Łazca za głosy na wójta! Macie co chcieliście! Teraz to gęby w kubel i cicho siedzieć , pan wójt i ruda wiewióra tu rzadzi!

    15
    2
  6. punisher pisze:

    Witam serdecznie. No to już można się domyślić, którą szkołę U.G. będzie wygaszał. To prawdopodobnie pierwszy krok… Czyżby plotki okazały się prawdziwe?

    9
    1
  7. punisher pisze:

    Takie krótkie pytanie: co na to Szanowni Państwo Radni p. Chmielewska i p. Jarosz??? Ale cóż Wy możecie NIEZALEŻNI radni???!

    5
    1
  8. Obywatel pisze:

    Czyżby nasza władza gminna chciała się w ten sposób odwdzięczyć byłemu wójtowi gminy Mykanów, za starostowe wspieranie ich działań na rzecz inwestora w Hutkach ? Nadeszła pora zapłaty, czy może upychanie znajomków póki się da ?
    Wójt się chwali na łamach wydawnictwa które strach w wygódce powiesić, żeby pleców sobie nie ubrudzić, taki ma poślizg, jak to on działa, jak rozważa, jak myśli, tylko przeszkadza mu „nieliczna grupka politycznych karierowiczów”.
    Wójcie, 700 podpisów pod protestem to ta grupka politycznych karierowiczów ?
    No, no, to masz prawo się bać, już niedługo nadejdzie czas rozliczeń, a panowie z CBA czytając ten portal wiedzą co robić.

    15
    1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).