Sobótka już za tydzień

W sobotę 22 czerwca na terenie przy Zalewie odbędzie się tegoroczna Sobótka. W programie występy artystyczne z gwiazdami wieczoru Bartoszem Jagielskim i Szlagier Maszyną.

Szczegóły na plakacie.Kategorie:

2 odpowiedzi na “Sobótka już za tydzień”

 1. Rybiarz pisze:

  Będę!!!

  1
  0
 2. Konopiska pisze:

  Ee nie warto iść nie znam tych występujących lepiej sobie w domu zimny browar wypić

  6
  2

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).