Serce na nakrętki w Rększowicach

Przed budynkiem Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Rększowicach stanęło ogromne, czerwone serce na nakrętki. Ma wspomagać ekologię, recykling, świadomą segregację odpadów oraz wspieranie potrzebujących poprzez działanie polegające na umieszczaniu nakrętek w sercu.

Fundatorem i wykonawcą serca jest Pan Artur Paździor, któremu dziękujemy za ten wspaniały dar. /UG, ZS-P w Rększowicach/Kategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).