Sala gimnastyczna w Aleksandrii za 4,74 mln zł

Sala gimnastyczna przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Aleksandrii została oddana do użytku. Za 4 747 800 zł wykonano salę gimnastyczną z płytą boiska do siatkówki, koszykówki oraz tenisa wraz z widownią.

Oprócz tego wybudowano szatnie, łazienki, toalety, pokój trenera, magazyn sprzętu sportowego oraz dwie sale dydaktyczne, a do tego zmodernizowano stołówkę i kuchnię.

PAWEŁ GĄSIORSKI

fot. UG Konopiska

fot. UG Konopiska

 Kategorie:

2 odpowiedzi na “Sala gimnastyczna w Aleksandrii za 4,74 mln zł”

 1. Marian pisze:

  Pozazdrościć , a dzieci z Koplni ćwiczą w jadalni…

  6
  1
 2. Kolega pisze:

  Wystarczy przepisać do Aleksandrii

  4
  7

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).