Ruszają zajęcia z tańca nowoczesnego

Gminne Centrum Kultury i Rekreacji w Konopiskach zaprasza na zajęcia tańca nowoczesnego. Spotkanie organizacyjne odbędzie się 8 listopada br. o godz. 17.30 w Gminnej Hali Sportowej (sala lustrzana).

Zajęcia dla dzieci w wieku 6-7 lat.Kategorie:

Jedna odpowiedź do “Ruszają zajęcia z tańca nowoczesnego”

  1. Głupota pisze:

    A po co komu takie wygibasy bez sensu ja nie mogę komu to się w ogóle podoba?

    5
    7

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).