Rusza rejestracja osób, które chcą się zaszczepić przeciw COVID-19 w gminie Konopiska

W Gminnym Ośrodku Zdrowia w Konopiskach ruszył proces rejestracji pacjentów, którzy chcą zaszczepić się przeciw COVID-19. Pierwsze szczepionki zostaną podane pacjentom 80+ już od 22 stycznia 2021 roku.

Pacjenci zainteresowani szczepieniem mogą zapisać się dzwoniąc do rejestracji przychodni w godzinach 11:00-15:00 pod numerami telefonów 519 057 675, 519 057 704.

Poza tym, na szczepienie można się zapisać przez infolinię pod nr tel. 989 oraz za pośrednictwem portalu pacjent.gov.pl.

Dla osób, które nie są w stanie dojechać na szczepienie, zorganizowany jest transport. Szczegóły dostępne są pod ne tel. 511 400 494.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

Jedna odpowiedź do “Rusza rejestracja osób, które chcą się zaszczepić przeciw COVID-19 w gminie Konopiska”

  1. Tytus pisze:

    Kto jest personalnie odpowiedzialny za promowanie szczepienia???? w Gminie Konopiska bo z punktu prawa jest eksperyment medyczny wykonywany na ludziach. Producent szczepionki nie ponosi odpowiedzialności a w jej opisie jako skutki poszczepienne może być śmierć, CZEMU NIKT O TYM NIE INFORMUJE W GMINIE !!!!!!!!

    1
    0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).