Rodzinny festyn ekologiczny w Hutkach

Sołtys, rada sołecka, OSP Hutki i Stowarzyszenie EKO-HUTKI zapraszają na rodzinny festyn ekologiczny pn. „Ekologia to my„, który odbędzie się w niedzielę 8 sierpnia od godz. 16:00 przy OSP Hutki.

W programie m.in. konkursy dla dzieci, trening zumby, pyszne jedzenie oraz zabawa, którą poprowadzi DJ.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).