Robert Wielgosz z Aleksandrii ponownie Prezesem Śląskiego Związku Tenisa Stołowego

Mieszkaniec Aleksandrii, Robert Wielgosz został ponownie wybrany Prezesem Śląskiego Związku Tenisa Stołowego. Podczas sobotniego zebrania delegatów, został wybrany również nowy zarząd, w składzie: Dariusz Steuer, Stefan Kostur, Sebastian Krupa, Jurij Fomin, Szymon Mitręga i Roman Fajkus.

Delegaci bardzo dobrze ocenili pracę Wielgosza, który m.in. wyprowadził finanse Śląskiego Związku Tenisa Stołowego na prostą oraz uporządkował całą dokumentację w KRS.

Podczas zebrania, delegacji przyjęli również nowy statut ŚlZTS.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).