Rekordowa WOŚP w Konopiskach

Blisko 12 tys. zł więcej niż rok wcześniej zebrali wolontariuszem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Konopiskach. Rekordowe 38 649,22 zł zostało przekazane na konto WOŚP za pośrednictwem sztabu WOŚP w Konopiskach.

Finał tegorocznej WOŚP odbył się w hali sportowej w Konopiskach.

Poniżej znajdziecie kilka zdjęć.

PAWEŁ GĄSIORSKI

fot. UG Konopiska

fot. UG Konopiska

fot. UG Konopiska

fot. UG Konopiska

 Kategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).