Raport o stanie gminy Konopiska

Urząd Gminy Konopiska opublikował raport o stanie gminy Konopiska za 2018 rok, w którym dowiemy się wszystkiego, co dotyczy gminy, finansów, jednostek gminnych oraz rozwojowi gminy.

Raport możecie pobrać TUTAJ.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

5 odpowiedzi na “Raport o stanie gminy Konopiska”

 1. Mieszkaniec pisze:

  Obowiązek dobry. Ciekawe ile gmina zapłaciła i komu za sporządzenie raportu? Ktoś coś

  4
  0
 2. Fred Flonston pisze:

  Łatwiej mogli napisać:
  Gmina roz….na, rządze Ja i Edek,kasy nie ma, Hutki zaorane, patola pobiera zasiłki i nic nie robi a tak po za tym wszystko Ok 😂

  6
  0
 3. Idol wojta pisze:

  Jaka kasę z unii załatwił wójt! Za wójta Sochy Kasa z unii cały czas wpływała do gminy!

  7
  1
 4. Huciak pisze:

  Zobaczcie jak szybko zmienia się Blachownia i Poczesna, chciało by się tam mieszkać. A u nas wójt buduje chodnik jakieś 200 metrów za 1,2 miliona złotych. Super inwestycja, napchali sobie kieszenie i teraz domy w górach budują wójt i przewodniczący! My jesteśmy od podatków a oni mają nas za idiotów! Jedyne lekarstwo na tą zarazę to referendum i to natychmiast!

  13
  1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).