Raport o stanie gminy Konopiska

Jest wspaniałe, jest przepięknie, gmina rozwija się jak nigdy. Tyle w teorii, w praktyce jest zupełnie odwrotnie. Dlaczego? Zapytajcie Wójta Jerzego Żurka.

O tym jak jest „wspaniale” można przeczytać w opublikowanym właśnie „Raporcie o stanie gminy Konopiska” – TUTAJ.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

Jedna odpowiedź do “Raport o stanie gminy Konopiska”

  1. Dziadunio pisze:

    Suuuper , a w Kopalni największą zrealizowaną inwestycją na lata 2018-2023 jest stół do gry w szachy:-)

    7
    1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).