Radni przyjęli bubel prawny!

Wybitni prawnicy gminy Konopiska ponownie zawiedli. Wojewoda Śląski właśnie unieważnił uchwałę Rady Gminy Konopiska. Chodzi o uchwałę nr 212/XXV/2020 Rady Gminy Konopiska z dnia 1 grudnia 2020 r. w sprawie zmiany Miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Gminy Konopiska.

Uchwała ta jest niezgodna z ustawą o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym.

Rozstrzygnięcie nadzorcze w tej sprawie znajdziecie poniżej.

3 odpowiedzi na “Radni przyjęli bubel prawny!”

1. Paweł Nowak pisze:

Ale on ma facjate nieprzyjemną

2. bubel pisze:

Sekretarz w tym urzędzie skończyła prawo, niech siedzi i sprawdza uchwały:-)! http://gminakonopiska.pl/wiadomosci/wyksztalcenie-urzednikow-w-gminie-konopiska/

3. Dariusz pisze:

Ci wszyscy gminni urzędnicy w Konopiskach to bubel….