Radni przyjęli bubel prawny!

Wybitni prawnicy gminy Konopiska ponownie zawiedli. Wojewoda Śląski właśnie unieważnił uchwałę Rady Gminy Konopiska. Chodzi o uchwałę nr 212/XXV/2020 Rady Gminy Konopiska z dnia 1 grudnia 2020 r. w sprawie zmiany Miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Gminy Konopiska.

Uchwała ta jest niezgodna z ustawą o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym.

Rozstrzygnięcie nadzorcze w tej sprawie znajdziecie poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

3 odpowiedzi na “Radni przyjęli bubel prawny!”

 1. Paweł Nowak pisze:

  Ale on ma facjate nieprzyjemną

  23
  0
 2. bubel pisze:

  Sekretarz w tym urzędzie skończyła prawo, niech siedzi i sprawdza uchwały:-)! http://gminakonopiska.pl/wiadomosci/wyksztalcenie-urzednikow-w-gminie-konopiska/

  15
  0
 3. Dariusz pisze:

  Ci wszyscy gminni urzędnicy w Konopiskach to bubel….

  12
  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).